Втори мач от 13-ия кръг на “А” група не започна на време. Съдията Николай Йорданов не даде начален сигнал на Локо (София) - Сливен в 18,30 часа, тъй като на Националния стадион “Васил Левски” нямаше пожарна и линейка. Пожарната се появи с около 5-минутно закъснение, а линейката закъсня с около 8-9 минути. На стадиона пристигна автомобил със сини лампи, но с надпис "ПОЛИЦИЯ". Возилото бе посрещнато с овации от малобройната агитка на Локомотив. Едва тогава реферът даде начало на двубоя. В 11-ата минута на стадиона се появи истинска линейка, която смени полицейския автомобил.

По-рано през деня закъсня началото на срещата Миньор - Видима-Раковски. Гостите от Севлиево попаднаха в задръстване между София и Перник. Те пристигнаха навреме в Перник, но не бяха направи загрявка преди двубоя. Началният сигнал на мача прозвуча с около 15-минутно закъснение./БЛИЦ