Рекордна за сезона победа постигна Локомотив (Горна Оряховица), който си оправи головата разлика срещу състава на Чавдар (Троян). В мач от 20-ия кръг на Северозападната "В" група възпитаниците на Димитър Печикамъков разбиха гостите с двуцифреното 11:0, което рядко се среща във футбола. По 4 гола вкараха Тихомир Кънев и Антоний Балъков - племенник на легендарния Красимир Балъков.

Надмощието на домакините беше убийствено, пише sport-vt. Удар на Мартин Иванов от упор бе спасен от вратаря на гостите, но после заваляха голове. Повечето от тях дойдоха след опасни пробиви по фланговете и центрирания на Даниел Панайотов и Любо Стефанов. Тихомир Кънев откри в 7-ата минута, а след още толкова удвои резултата. Веднага след това се разписа и Антоний Балъков, а в 19-ата минута Явор Генчев вкара красив гол, като с шут от 30-ина метра нацели горния десен ъгъл. При един от пробивите си Панайотов изненада вратаря, като почти от аутлинията вместо да подаде, би в близкия ъгъл. Любомир Генчев и отново Балъков също се разписаха и така до почивката преднината на Локомотив стана 7:0.

През второто полувреме Кънев и Балъков добавиха по още два гола. В 57-ата минута Кънев вкара с глава за 8:0, Балъков с хубав удар направи девети гол. Отново Кънев с удар от движение превърна резултата в двуцифрен, а край на категоричната победа сложи 4 минути преди края отново Балъков.

След успеха Локо (ГО) събра 25 точки и заема 7-ото място. Чавдар (Троян) е 9-и с 19 точки, а лидер в групата е Академик (Свищов), който има 47 и е на 4 пред втория "Ботев" (Козлодуй)

Съставът на Локо (ГО): Димов, Стефанов (60 П. Йорданов), Славчев, Пенев, Панайотов, Й. Петров (46 Л. Русев), Я. Генчев (55 М. Станков), Л. Генчев, М. Иванов, Балъков, Кънев.