С 3:1 спечели Локомотив (ГО) контролния си мач срещу „Ботев” (Гълъбово), организиран да запълни принудителната пауза. Домакините имаха надмощие и логично дръпнаха с два гола още до почивката.

В 33-ата минута след центрирана топка от корнер Любо Генчев намери Янаки Смирнов и той откри резултата. Малко преди това опитният Мирослав Иванов – Деко получи червен картон и бе заменен от Иво Михайлов.

Силният вятър попречи на действията и на двата отбора. Локомотивци атакуваха по-често и удар на Любо Генчев мина над напречната греда. В 44-ата минута отново той направи прострелно центриране отляво и Антоний Балъков засече топката в мрежата на гостите за 2:0, информира sport-vt.com.

И през втората част нещата не се промениха. Направилият добър мач Любо Генчев в 71-ата минута след двете си асистенции вкара и гол след самостоятелен пробив. Едва осем минути преди края „Ботев” (Гълъбово) стигна до почетно попадение след триходова комбинация, завършена от Мирослав Енчев.