Локомотив (Мездра) завърши 1:1 в контролата с гръцкия Ираклис. Попадението за "железничарите" бе дело на новото попълнение Борислав Хазуров, а проверката се игра на стадиона в Епаноми.

Избраниците на Войн Войнов стояха по-добре на терена и изпуснаха няколко чисти голови положения. При една контраатака в 16-ата минута Борислав Хазуров открадна топката и напредна, а след това стреля от 10-ина метра. Топката рикушира в тялото на солунския вратар и влезе в мрежата - 0:1. Играчите на Ираклис след това уцелиха гредата, а изравнителното попадение бе дело на влезлия като резерва Папазачариас в даденото от рефера 5-минутно продължение.

Съставът на Локомотив (Мездра): Христо Иванов, Николай Христозов, Здравко Станков, Предраг Пажин, Даниел Моралес, Страти Илиев, Димитър Петков, Виктор Софрониев, Анатоли Тодоров, Марко Тулио, Борислав Хазуров (Йордан Линков, Цветан Зарев, Цветомир Матев, Исмаил Иса, Владислав Узунов, Любомир Тодоров).