Предпоследният в класирането Локо (Мз) победи Берое с 2:1 като домакин. Срещата бе равностойна през първата част като в 36-ата минута Исмаил Иса засече центриране от корнер и с глава откри.

Второто полувреме започна с по-добра игра на домакините от Мездра. Противно на показваното на терена Берое изравни. Зарев събори Паргов в наказателното поле и Диян Генчев направи 1:1 от бялата точка в 58-ата.

Малко след гола Иво Иванов получи втори жълт картон. С човек повече Локомотив засили натиска и стигна до успеха. В 74-ата минута Бамба бе изведен сам срещу Пейков и го преодоля за 2:1./БЛИЦ

ЛОКО (Мз) – БЕРОЕ 2:1
1:0 Иса (36), 1:1 Генчев (58-д), 2:1 Бамба (74)

Локо (Мз):
1.Христо Иванов, 4.Николай Христозов, 99.Предраг Пажин, 29.Цветан Зарев, 22.Даниел Моралес, 7.Страти Илиев, 8.Виктор Софрониев, 77.Страхил Попов, 14.Здравко Станков (68 - Бамба), 10.Исмаил Иса, 28.Борислав Хазуров

Берое: 22.Боян Пейков, 25.Александър Александров, 5.Иво Иванов, 30.Павел Ковачев, 28.Атанас Атанасов, 18.Петър Костадинов, 77.Георги Андонов, 21.Диан Генчев (78 - Захари Димитров), 7.Слави Жеков, 17.Искрен Писаров (78 - Петър Димитров), 14.Ивайло Паргов (64 - Попчев)

Градски стадион в Мездра
Съдия:
Георги Кабаков
Жълти картони:
Софрониев, Христозов, Зарев, (Л), Ковачев, Иво Иванов, Пейков, Жеков (Б)
Червен картон: Иванов (Б-62)

Срещата по минути
1 – Начало на мача
2 - Паргов не успява да отиграе добра топка
- Два поредни пропуска на Исмаил Иса за Локомотив
12 - Хубав пробив на Писаров, Христо Иванов лови кълбото преди Паргов да стигне до него
23 - Неточен удар на Борислав Хазуров
36 - ГОООЛ! 1:0 за Локомотив. Исмаил Иса засече с глава центриране от корнер и вкара за 1:0