Локомотив (Пловдив) победи с 4:3 Брестник в контрола, която бе изгледана от собственика на "смърфовете" Константин Динев, а компания отново му правеше Едуард Ераносян.

На почивката "смърфовете" водеха с 4:1. Още до 10-ата минута новото попълнение Николас Раймонди заби два гола. Първо в 5-ата той вкара след центриране, а в 10-ата удвои с хубав диагонален удар. В 28-ата Игнат Дишлиев намали на 2:1 с глава след центриране на юношата на Локо (Пд) Веселин Марчев, който вече носи екипа на Брестник.

До края на полувремето Локомотив успя да вкара нови два гола, сериозна заслуга за които има Басалия Саканоко, който въпреки че има договор с "черно-белите", все още не е дебютирал, тъй като дълго време си уреждаше картотеката. Първо той изработи дузпа, която Христо Златински реализира за 3:1, а малко преди почивката сам вкара четвъртия гол за "смърфовете" в мача - 4:1.

В края на мача играчите на Брестник вкараха още два гола. Влезлият като резерва Александър Стойчев-Легендата намали на 2:4 в 80-ата минута, след като засече с глава центриране на Гриша Иванов. В 83-ата отново Иванов асистира на Стойчев, който отбеляза втория си гол в мача за крайното 3:4.

Съставът на Локо (Пд): Флориан Лучини, Джереми Родригес, Костадин Гаджалов, Пламен Крачунов, Валери Георгиев, Рангел Абушев, Том, Габор Ерош, Басалия Саканоко, Христо Златински, Николас Раймонди (Тодор Тодоров, Мартин Кавдански, Юнес Бенжелюн, Самир Бенжелюн, Мартин Керчев, Драги Коцев, Красен Трифонов, Благомир Мастагарков, Цветан Йотов, Ивайло Герджиков, Георги Петров)