Представителният отбор на Локомотив (Пд) ще проведе тренировъчен лагер във Варна. Пред „черно-белите“ предстоят две поредни гостувания в морската ни столица и поради тази причина те няма да се прибират след първата среща.

В петък (22.08) Локомотив ще замине за Варна, а ден по-късно е мачът с Черно море. Двубоят е с начален час 21:15 часа.

След това „черно-белите“ ще продължат престоя си край морето до мача със Спартак. Срещата със „соколите“ е насрочен за събота (30.08) от 19:00 часа. Така повече от една седмица пловдивчани ще са на морето.