ВИЖТЕ СТРАНИЦАТА НИ БУКМЕЙКЪР ТУК!

Вижте как прогнозираха мача Христина Христова и Красимир Минев в играта Ефбет Лига на Букмейкър БЛИЦ

Локомотив (Пловдив) oтвя с категоричното 4:0 Крумовград в двубой от осмия кръг на Еfbet Лига. "Смърфовете" продължиха отличното си представяне от началото на сезона, записвайки седма поредна победа, което е рекорд в историята на "черно-белите".

След заслужения успех срещу новака в елита Локо (Пд) събра 22 точки и оглави класирането, изпреварвайки Черно море, който има 20. Крумовград е шести с 12 точки.

Единствената грешка до момента през сезона на тима на Александър Томаш е равенството с Ботев (Пловдив) в първия кръг (1:1).

И четирите попадения за победата тази вечер вкараха чужденци - Джовани, Хорхе Сегура, Евандро и Алфа Конте.

WINBET – най-голямото разнообразие от игри и джакпоти! (18+)

През първото полувреме "черно-белите" вкараха два гола. В 10-ата минута Джовани реши да стреля от дистанция и топката влетя в далечния ъгъл на Янко Георгиев - 1:0.

В 25-ата минута Хорхе Сегура удвои. Колумбиецът подаде топката на Ефе Али, който му я върна и той я насочи към вратата на гостите, стражът опита да се намеси, но не успя да го направи убедително и тя премина голлинията - 2:0.

В 28-ата минута Динко Хоркаш се намеси отлично при удар на Алекс Колев. Локомотив отговори с опасен изстрел на Димитър Илиев, който беше отразен от Янко Георгиев. Малко след това капитанът на домакините направи нов неуспешен опит да вкара.

В началото на втората част Серкан Юсеин центрира, а Калоян Пехливанов с глава насочи топката във вратата на Хоркаш, но попадението не бе зачетено заради засада.

В заключителните минути домакините вкараха още два гола. В 79-ата минута Джовани овладя перфектно дълъг пас от Димитър Илиев,  пусна към Евандро, който се разписа за 3:0 с дебютното си попадение за Локомотив в официален мач.

В добавеното време резервата Алфа Конте оформи крайното 4:0.

ЛОКОМОТИВ (Пд) - КРУМОВГРАД 4:0
1:0 Джовани (10), 2:0 Хорхе Сегура (25), 3:0 Евандро (79), 4:0 Алфа Конте (90+1)

По-важното от мача по минути:
* Минута мълчание в памет починалото дете на тренировка в Русе, което бе ударено от мълния преди дни.
1 - Начало на срещата.
5 - Играта е спряна за минута, за да могат двата отбора и феновете да покажат подкрепата си към Петър Хубчев, който се бори с коварно заболяване.
10  ГОЛ! 1:0 за Локомотив (Пловдив) след попадение на Джовани, който с техничен удар изпрати топката неспасяемо в далечния ъгъл на Янко Георгиев.
25
 ГОЛ! 2:0 за домакините за радост на хилядите им фенове по трибуните. Хорхе Сегура прати топката към Ефе Али, който я върна към колумбиеца и той я насочи към вратата на Янко Георгиев, който опита да се намеси, но тя премина голлинията.
28  Отлична намеса на Динко Хоркаш, който изби изстрел на Алекс Колев от границата на наказатеното поле.
43 - Алекс Колев отново тормози защатата на домакините. Голмайсторът на Крумовград отправи мощен изстрел, но право в тялото на Хоркаш.
45+2 - Край на първото полувреме.
-----------------
46 - Начало на второто полувреме.
46  Отменен гол. Калоян Пехливанов се разписа с глава за Крумовград, но е маркирана засада.
56 - Янко Георгиев спаси удар на Бабакар Дион.
71  Леонардо Сена заменя Георги Минчев. За бразилския футболист това е официален дебют за Локо (Пд). Сена не беше играл две години заради сърдечни проблеми.
78 - Удар на Мартин Сораков, топката прелетя над вратата на домакините.
79  ГОЛ! 3:0 за "смърфовете". Евандро също се разписа с дебютното си попадение за Локомотив в официален мач. Бразилецът вкара в опразнената врата след асистенция на Джовани, който беше изпуснат вляво в наказателното поле от Джеферсон Манярес.
90+1  ГОЛ! Домакините стигат до четвърто попадение - 4:0. Алфа Конте преодоля Калоян Пехливанов, а след това и Янко Георгиев, за да се разпише.
90+4 - Край на мача. Локомотив (Пловдив) победи с 4:0 Крумовград.

ЛOКОМОТИВ (Пловдив): 23.Динко Хоркаш, 44.Ангел Лясков, 91.Хорхе Сегура  , 12.Ефе Али, 16.Кристиян Пешов , 6.Христо Иванов (83  33.Георги Каракашев), 21.Евандро  (83  11.Петър Андреев), 10.Джовани , 7.Бабакар Дион (83  17.Алфа Конте ), 14.Димитър Илиев, 9.Георги Минчев (71  99.Леонардо Сена)
Резерви: 81.Кристиан Томов, 33.Георги Каракашев, 17.Алфа Конте, 22.Александър Георгиев, 15.Аксел Велев, 11.Петър Андреев, 2.Махир Шерифов, 99.Леонардо Сена
Треньор: Александър Томаш

Крумовград
КРУМОВГРАД: 1.Янко Георгиев, 3.Калоян Пехливанов, 5.Матей Шимич, 11.Александър Георгиев (70  2.Джуниет Али), 91.Вячеслав Велев (70  6.Джеферсон Манярес), 44.Божидар Кацаров (к), 14.Даниел Миланович, 10.Серкан Юсеин, 13.Диего Рапосо, 17.Патрик Луан  (70  8.Мартин Сораков), 9.Александър Колев
Резерви: 21.Благой Макенджиев, 2.Джуниет Али, 80.Китан Василев, 30.Жак Пехливанов, 23.Димитър Тонев, 20.Джунейт Яшар, 8.Мартин Сораков, 6.Джеферсон Манярес, 72.Раян Сенхаджи
Треньор: Неманя Миланович

Пловдив, стадион "Локомотив"
Съдия: Никола Попов

Легенда:  - гол,  - автогол,  - жълт картон,  - втори жълт картон,  - червен картон,  - смяна,  - опасно положение,   - контузия,  - преглеждане на ситуация с ВАР