Локо (Пд) завърши наравно – 2:2 с Жиангсу в контрола среща, която се игра в Анталия (Турция). Както е известно, начело на китайския тим е бившият треньор на Локо (Сф) Драгомир Окука. Двата гола за “смърфовете” паднаха от дузпи, а техни автори са Христо Златински и Любимир Витанов.

През първото полувреме за българския тим игра бившият футболист на Олимпик (Марсилия) Сирил Шапюи, който кара проби в отбора.

Китайците поведоха с 2:0 до 12-ата минута. Първо бразилецът Мола надскочи Танко Дяков и с глава откри резултата. Малко след това Кристиано удвои с удар по земя. Като цяло през първото полувреме играчите на Окука доминираха.

На почивката той и треньорът на Локомотив Емил Велев направиха доста смени и “черно-белите” се представиха на по-високо ниво. В 65-ата минута Валери Георгиев беше фаулиран в наказателното поле, а от бялата точка Златински намали на 1:2. Две минути преди края българите получиха втора дузпа за фаул срещу Драги Коцев и Любомир Витанов възстанови равенството.