ВИЖТЕ СТРАНИЦАТА НИ БУКМЕЙКЪР ТУК!

Локомотив (Пловдив) и Марица (Пловдив) завършиха при 1:1 в контрола на "Лаута", превърнала се в бенефис за стража на "смърфовете" Илко Пиргов (37 г.), който пропусна да се разпише от дузпа.

Първата интересна ситуация бе в осмата минута, когато Ангел Лясков бе съборен в наказателното поле, от което последва дузпа за Локомотив Пловдив. Зад топката застана Илко Пиргов, който обаче не успя да преодолее колегата си на вратата на Марица Илия Николов.

WINBET – Ранно изплащане, Бонус Колонка и още много изненади в Спорт! (18+)

Пиргов бе заменен в 13-ата минута и излезе от терена през шпалира от футболистите на двата отбора. Вратарят получи и специален подарък от легендата на "смърфовете" Христо Бонев.

Минути преди края на първата част Джовани бе изведен очи в очи с Илия Николов, но вратарят успя да се справи.

Две минути по-късно Хорхе Сегура направи нарушение, което доведе до дузпа за Марица Пловдив. С изпълнението се зае Мартин Газиев, който бе точен за 0:1.

Малко след почивката Бабакар Дион стреля силно от далечна дистанция, но стражът на Марица изби в корнер.

В 68-ата минута Соломон Джеймс направи дузпа в полза на Локо Пд. Този път с изпълнението се нагърби Джовани, който се разписа за 1:1.

Минути преди края резервата Георги Каракашев отправи добър удар с глава, но топката не попадна в очертанията на вратата.

Локомотив Пловдив: 1. Илко Пиргов, 44. Ангел Лясков, 4. Мартин Паскалев, 91. Хорхе Сегура, 13. Матеус да Силва, 15. Пиер Зебли, 6. Христо Иванов, 7. Бабакар Дион, 10. Джовани Бариани, 14. Димитър Илиев, 17. Алфа Конте

Марица Пловдив: 86. Илия Николов, 5. Димитър Аврамов, 9. Мартин Газиев, 4. Мирослав Пушкаров, 23. Соломон Джеймс, 77. Стефан Попов, 24. Ифеан Дейвид, 21. Станислав Маламов, 8. Георги Трифонов, 17. Валери Домовчийски, 10. Веселин Марчев

Изтеглете мобилното ни приложение БЛИЦ СПОРТ ОТТУК!

Следете с БЛИЦ: Лятна подготовка 2023