Столичният Локомотив победи с 2:0 Раковски в последната си контрола преди началото на сезона в “А” група. Двете попадения за железничарите вкара привлеченият от Монтана централен нападател Димитър Илиев.

След нулева първа част, в 48-ата минута резервата Димитър Илиев нахлу в наказателното поле на гостите и с изстрел между краката на Стойчев вкара за 1:0. Отново той в 72-ата оформи крайния резултат, след като засече с глава центриране от фаул на Даниел Пеев.

ЛОКОМОТИВ (СОФИЯ) - РАКОВСКИ 2:0

1:0 Илиев (48), 2:0 Илиев (75)

ЛОКО (СФ): Михайлов (61- Костадинов), Димитров, Велков (74-Василев), Бранеков (85-Камберов), Добрев (67-Петров), Абена, Велев, Стоев, Телкийски, Петков, Павлов (в 46-ата минута влизат: Върбанов, Гаджев, Борносузов, Манолов, Пеев, Илиев)

РАКОВСКИ: Стойчев, Телкийски, Домакинов, Енчев, Аргиров, Петков, Казаков, Стоянов, Аврамов, Чипчев, Димов