Локо (Сф) завърши 2:2 срещу Калиакра във втората си контрола в Албена. Във втори пореден мач треньорът на "железничарите" Драгомир Окука използва различни футболисти в двете полувремена, с това изключение, че защитникът Дарко Савич остана на терена през всичките 90 минути. Интересен е фактът, че през първото полувреме той игра като ляв бек, а през второто като десен.

Разтежение на заден бедрен мускул получи аржентинското дясно крило, което е на проби в Локомотив - Родригес. Той бе принудително заменен от Ивайло Димитров в 16-ата минута, информира "Гонг".

Първото попадение падна в 31-ата минута и то бе за Локомотив, когато Светослав Дяков шутира извън границата на наказателното поле, топката рикошира в Мартин Камбуров и излъга вратаря Радомиров за 1:0.

В 51-ата централният защитник Ваня Джаферович вкара за втори път топката в мрежата на каварненци, след удар с глава при центриране на Христо Златински от корнер.

Калиакра върна едно попадение в 55-ата минута, дело на бившия аматьорски национал Иван Петков, който стреля с глава след центриране на Садула. Шест минути по-късно отново Иван Петков оформи крайното 2:2, след като шутира в наказателното поле - в долния ляв ъгъл на резервата Динков.

Състав на Локо (Сф):

Първо полувреме: Галев, Лопеш, Пасков, Марков, Савич, Родригес, Дяков, Горанов, Атанасов, Шпишич, Камбуров;

Второ полувреме: Тинков, Джаферович, Николов, Добрев, Димитров, Караджинов, Д. Марков, Коилов, Златински, Митев, Балдовалиев.

Последната контрола на Локо (Сф) в Алебена е планирана за четвъртък от 10:30 часа. Съперник на "железничарите" ще бъде Спартак (Вн).