Локомотив (Сф) победи Царско село с 2:0 в контрола. Двата тима са основни претенденти за влизане в Югозападната "В" група. "Червено-черните" и "червените" са лидери в своите групи, съответно СРГ-Север и СРГ-Юг.

Калоян Бонев откри със самостоятелен пробив в 21-ата минута. 2:0 с добавка след избиване на вратаря направи Григор Андреев в 48-ата минута. За гостите през второто полувреме в игра се появи Владимир Каптиев. Както първи БЛИЦ писа футболистът, играл за последно в Оборище, ще има правото да бъде картотекиран в тима от „Надежда“ едва през зимната пауза. Следващият мач на Локо в първнеството е в неделя от 14 ч. в село Негован срещу местния Сокол.

Царско село: Пейков, Иванов, Икономов, Желязков, Бор. Николов, Лозанов, Тодоринов, Янев, Маргаритов, Вълчанов, Тодоров (Женков, Ангелов, Бил. Николов, Ил. Иванов, Велинов, Ив. Иванов, Денисиев, Йорданов).

Локо (Сф): Асенов, Удев, Славчев, Караджинов, Вакадинов, Нгуен, Ризов, Ангелов, Андреев, Йорданов, Бонев (Петков, Йочев, Дръндев, Тилев, Пунев, Кандела, Мидилев, Карагьозов, Вл. Каптиев).