Локомотив (София) разби с 5:2 Брегалница (Щип) в контрола, играна на стадион "Искър" в Самоков. Македонският тим е воден от българския треньор Никола Спасов.

„Железничарите“ откриха резултата в 15-ата минута чрез Димитър Телкийски, а до почивката гостите стигнаха до изравнително попадение.

През втората част избраниците на Антон Велков се развихриха и вкараха още 4 гола – 2 на Антонио Павлов и по 1 на Александър Манолов и Павел Петков.

Съставът на Локо (Сф): Михайлов, Добрев, К.. Велков, Бранеков, Върбанов, Пеев, М. Димитров, Гаджев, Телкийски, Дафчев, Д. Илиев (Руслан Иванов, Манолов, Н. Велков, Павлов, Г. Василев, Мл. Стоев, Гаров, Борносузов, Св. Петров, П. Петков)

Следващата контрола на "железничарите" е в събота от 11:00 часа на стадиона в „Надежда“ - срещу израелския Апоел (Рамат Ган).