Локомотив (София) и Пирин (Благоевград) завършиха контролните си срещи преди първенството с 0:0. Проверката се игра на стадиона в квартал „Надежда“ пред около 200 зрители и с него бе представен отборът на „железничарите“ за сезон 2014/2015.

Продукцията изобщо не задоволи малцината зрители по трибуните. На три пъти бразилецът Том пропусна чисти положения за домакините. В 76-ата минута двете нови попълнения в Локо Ласиман и Шехуди бяха близо до гола, като първият центрира от дясно, а вторият стреля с глава, но право в обсега на вратаря Костов. Последното положение в мача бе в 85-ата минута, когато Ласиман с глава прати топката малко над вратата на Пирин.

Локомотив: Митрев (46- Галев), Тодоров (46-Елтон), Иванов, Хаджиев, Трифонов, Гаджев, Ливраменто (88-Йочев), Том (77–Васев), Шехуди (82-Славчев), Манолов (88-Гогов), Димитров (46- Ласиман)

Пирин: Бахтерлиев, Башлиев, георгиев, Николов, Туджаров, Попев, Павлов, Коцев, Тасев, Вл. Златинов, Благов