Локомотив (София) победи с 4:1 втородивизионния Бдин в контрола, състояла се на изкуствения терен в Сандански.

През първото полувреме падна само едно попадение, след като играч на видинчани си отбеляза автогол. След почивката обаче момчетата на треньора Антон Велков се развихриха. В 50-ата минута Костадин Велков направи 2:0 с глава след центриране на Марчо Дафчев. В 55-ата минута Даниел Пеев се разписа с красив удар извън наказателното поле за 3:0.

Бдин намали резултата в 69-ата минута, когато Цветков беше точен. Крайното 4:1 оформи Младен Стоев в 79-ата минута.

“Червено-черните” можеха да спечелят и с още по-убедителен резултат, но направиха няколко пропуска пред вратата на съперника.

СЪСТАВЪТ НА ЛОКО (СФ): Галев, Гаров, Върбанов, Бранеков, Добрев, Ю. Петков, Дафчев, М. Димитров, Пеев, Атанасов, П. Петков (Михайлов, Коев, Велков, Стоев, Манолов, Павлов, Велев, Св. Петров, Величков, Георгиев и Манчев).