Локомотив (София) продължава атаката на „В“ група, след като спечели с 4:1 баража срещу втория отбор на Витоша (Бистрица). Около 1700 зрители на стадиона на „железничарите“ в София видяха успеха на тима на Антон Велков.

Локомотив натрупа аванс от два гола през първото полувреме. Калоян Бонев с глава откри резултата в 4-ата минута, а две минути преди почивката Калоян Караджинов удвои. Бонев вкара трети гол за „червено-черните“ в 48-ата минута.

Йордан Ризов довърши съперника с попадението си в 76-ата минута. Веднага след това Данимир Пасхалис вкара почетния гол за втория отбор на Витоша (Бистрица).

След срещата собственикът на Локомотив Иван Василев обяви, че клубът има готовност да играе и в "Б" група при получаване на покана за там.

В сряда е жребият за междуобластните баражи. Освен Локомотив (София), в тях ще участват още Костинброд, победил Балкан Ботевград след дузпи (2:2 в редовното време), Марек, Брацигово и Малеш (Микрево).