Локомотив (София) постигна драматична победа с 1:0 като домакин на Ботев (Враца) в мач от 2-ия кръг на Втора лига. Единственият гол в мача падна в 95-ата минута на мача, когато точен бе Илия Димитров.

През първата част гостите бяха по-дейният отбор, но трудно стигаха до голови положение. В крайна сметка до почивката попадения не паднаха и двата тима се оттеглиха при нулево равенство.

През второто полувреме "железничарите" се активизираха и на няколко пъти бяха близо до гола. С пропуски се отличиха Илия Димитров и Николай Цветков, който дори удари греда в 75-ата минута.

Така се стигна до 95-ата минута, когатo Галин Ташев проби отлично по лявото крило и центрира към Илия Димитров. Нападателят надскочи бранител на Ботев и прати топката във вратата на Василев.