Локомотив (София) победи с 6:0 латвийския Валмиера в контролна среща, която се проведе в Турция. Илиян Стефанов се отчете с два гола, а по един добавиха Педро Ферари, Александър Александров, Светослав Диков и Наско Милев.

"Железничарите" натиснаха своя съперник още от първите минути и след доминация през цялата част имаха аванс от два гола на почивката. Ферари се разписа с плътен удар, а Александров от пряк свободен. Преди паузата Диков пропусна дузпа.

В 53-ата минута Светльо Диков засече с крак центриране по земя на Шоко и реализира, а малко след него Милев пропиля наказателен удар. Стефанов все пак прониза латвийците за четвърти път.

Наско Милев записа името си сред голмайсторите, след като прати кълбото в мрежата с удар от близка дистанция.

В края на мача футболистите на Ради Здравков вкараха шести гол. В негов автор се превърна Илиян Стефанов.