Локомотив (София) победи Кариана с 5:2 в контролна среща играна на официалния терен в монтанското село Ерден. Собствениците на двата втородивизионни клуба Милан Йосифов и Иван Василев изгледаха проверката, но зрители до стадиона не бяха допуснати.

Срещата вървеше равностойно до средата на второто полувреме, като и пред двете врати бяха създадени куп ситуации за гол. Домакините откриха резултата още във втората минута, когато Владислав Цеков-Каската засече на близката греда центриране от дясно на Евгени Игнатов-Бамзе. Пет минути по-късно Мартин Василев изравни при добавка на отбита от вратаря Павел Станев топка. Последваха пропуски на Георги Търтов и Светослав Диков.

Четири минути след като се появи в игра след почивката Матеос Казерото отново изведе Кариана напред. Тогава привлеченият от Беласица (Петрич) офанзивен полузащитник открадна топката от Красимир Милошев и останал сам срещу вратаря Ивайло Василев не сгреши. С малко късмет гостите изравниха в 66-та мин., когато Павел Петков шутира от границата на пеналта и след рикошет в тялото на защитник топката спря в мрежата. Отново Петков се разписа в 72-та минута, а вина за гола определено има младият вратар на домакините Юлиян Весков, който не се намеси убедително в ситуацията. Карианци тръгнаха да изравняват и бяха хванати на контри, завършени успешно от Наско Милев (82) и Светослав Диков (86).

Кариана: Павел Станев, Ангел Цолов, Деян Иванов, Мартин Николов, Николай Дичев, Владимир Мичев, Георги Търтов, Стоян Предев, Владислав Цеков, Емануил Личев, Евгени Игнатов-кап. (Юлиян Весков, Кристиян Апостолов, Матеос Казерото, Жостин Мендеш, Християн Илиев, Пиер Пиеров). Треньор: Веселин Великов.

Локомотив: Ивайло Василев, Петре Силва, Мартин Василев, Матеус Рега, Мики Орачев, Владимир Семерджиев, Красимир Милошев, Илиян Стефанов, Александър Александров, Светослав Диков, Денислав Станчев (Цветомир Вътков, Наско Милев, Лука Иванов, Павел Петков, Михаил Иванов, Теодор Траянов, Марио Петков, Божидар Петров). Треньор: Иван Колев.