Локомотив (София) завърши зрелищно 2:2 с лидера във Втора лига ЦСКА 1948 II в контрола, която се игра на стадиона в столичния квартал Надежда.

Гостите от ЦСКА 1948 първи вкараха гол още в 14-ата минута чрез Карлос Охене, който стреля извън наказателното поле и вкара за 0:1.

В 23-ата минута Мартин Райнов сбърка, Охене взе топката и подаде към Александър Аспарухов, който реализира второто попадение в мача.

Локомотив стигна до драматично равенство в последните 5 минути. В 87-ата Александър Александров получи топката отляво и с хубав удар намали.

В даденото от рефера продължение Охене извърши фал и домакините получиха право да изпълнят пряк свободен удар. Александров стреля страхотно и не остави шансове на вратаря на гостите за крайното 2:2.