Столичният Локомотив не успя да победи втородивизионния Видима-Раковски в контролна среща. Мачът завърши 2:2, а точни за “железничарите бяха Димитър Илиев и Писаров. За отбора от Севлиево с попадения се отчетоха Коларов и Русев.

Локомотив започна по-добре срещата. Столичните “железничари” организираха няколко добри атаки, които обаче не доведоха до гол. Все пак малко след 15-ата минута момчетата на Емил Велев откриха резултата. Манолов центрира, Димитър Илиев спря на гърди и отправи силен шут в долния десен ъгъл на вратата на Видима за 1:0.

В средата на първото полувреме Видима-Раковски изравни резултата. В 26-ата минута Кожухаров центрира ниско към непокрития Коларов, който хладнокръвно се разписа за 1:1.

Точно 10 минути преди края на първата част, гостите излязоха напред в резултата след точен удар от далеч на Русев - 1:2.

През вторите 45 минути двамата треньори Емил Велев и Димитър Тодоров извършиха някои смени. Софиянци организираха няколко добри атаки, а в 73-ата минута възпитаниците на Кокала изравниха резултата. Костадинов центрира към дясната греда, а Писаров засече за крайното 2:2.

СЛЕДЕТЕ С БЛИЦ: "А" ГРУПА - ТРАНСФЕРИ И ПОДГОТОВКА