Ветераните на Локомотив (София) и „Левски“ завършиха 3:3 в приятелски мач, с който беше отбелязана 35-ата годишнина от последната шампионска титла на „червено-черните“. По ирония на съдбата със същия резултат завърши и онзи решителен мач от 10 юни 1978 г. в 30 кръг на „А“ група, с който „железничарите“ си осигуриха златните медали. На стадиона в „Надежда“ дойдоха повече хора, отколкото идват на официалните мачове на Локомотив.

„Сините“ дръпнаха с 2:0 след голове на Даниел Боримиров и Росен Крумов-Мравката. Домакините се стегнаха и върнаха едно попадение чрез сина на легендата Начко Михайлов – Виктор. Бойчо Величков-Бобъра успя да изравни от дузпа. Дончо Донев обаче отново изведе „Левски“ напред в резултата след самостоятелна акция. Крайното 3:3 фиксира Виктор Михайлов с изпълнение на пряк свободен удар, с което напомни на своя прочут баща.

Главен съдия беше Борислав Александров, който сам си показа червен картон след почивката и беше заместен от своя асистент Младен Благоев. За да бъде шоуто пълно, се грижеше най-добрият разказвач на вицове в България Венци Мартинов. Водещ беше певецът Богдан Томов. Трето полувреме на мача се изигра в близко заведение.

Локомотив (София): Румен Горанов, Антон Велков, Венци Арсов, Ангел Колев, Георги Бонев, Никола Спасов, Кирил Метков, Бойчо Величков, Виктор Михайлов, Явор Вълчинов, Валери Дамянов (Борис Манолков, Христо Коилов и Иван Пасков).

„Левски“: Валентин Модев, Владимир Йонков, Руслан Вуцов, Предраг Пажин, Владимир Николчев, Росен Крумов, Даниел Боримиров, Дончо Донев, Ясен Петров, Стефан Павлов и Емил Спасов (Красимир Колев, Николай Марков, Веселин Веселинов, Милен Георгиев, Димитър Георгиев).