Локомотив (София) победи с 3:1 като гост сръбския ФК Балкански в контролна среща.

Първото полувреме завърши при равенство 1:1, като в него Антон Велков заложи основно на футболисти, записали по-малко игрови минути до момента в подготовката. През втората част футболистите на Локомотив отбелязаха два безответни гола за крайното 3:1. Точни за "железничарите" в мача в Сърбия бяха Калоян Бонев, Йордан Ризов и Калоян Ангелов.

На трибуните на стадиончето край река Нишава сред 200-те зрители имаше и агитка на Локомотив. Това беше последната зимна контрола за отбора на Антон Велков. Идната неделя (6 март) локомотивци са домакин на Надежда (Доброславци) в шампионатен мач.

Съставът на Локомотив: Асенов, Кръстев, Славчев, Мартинов, Йорданов, Тодоров, Мидилев, Иванов, Дръндев, Андреев, Бонев (Витков, Савич, К. Велков, Пунев, Вакадинов, Ризов, М. Димитров, Василев, Ангелов, В. Димитров, Нгуен)