Лудогорец ще бъде без трима основни играчи за домакинския си мач срещу „Ботев“ (Пловдив) в неделя, пише „Тема Спорт“. Това са Владислав Стоянов, Фабио Ешпиньо и Дани Абало.

Националният вратар вече е заминал на почивка, а португалецът е наказан за натрупани картони. Испанецът, който вкара два гола в групите на Шампионската лига, останал в родината си след мача с Реал (Мадрид) във вторник (0:4).

Очаква се треньорът на Лудогорец Георги Дерменджиев да даде почивка и на други от основните играчи на шампионите. Двубоят между разградчани и „Ботев“ (Пловдив) е в неделя (14 декември) от 12:30 часа. Билетите за мача са на цени 8, 10 и 15 лева. Феновете на „канарчетата“ ще влизат на стадиона срещу 8 лева.