Несебър спечели с 3:1 домакинството на Лудогорец II от четвъртия кръг на Втора лига. "Делфините" стигнаха до пълен обрат и до първата си победа в новото първенство.

Срещата край морето започна чудесно за момчетата на Радослав Здравков, които откриха резултата в 33-ата минута, когато Томас Цвятков бе изведен зад защитата на домакините и технично пусна топката покрай Мартин Димитров за 0:1.

След почивката обаче Несебър натисна сериозно Лудогорец и след само три минути игра успя да изравни. След центриране от корнер Жак Пехливанов засече топката с глава, а в опита си да я изчисти капитанът на Лудогорец II Венцислав Керчев я прати в собствената си врата - 1:1.

В 55-ата минута домакините стигнаха до пълен обрат, след като Николай Костов се разписа от дузпа. Отново той бе точен в 77-ата - 3:1.

ВТОРА ЛИГА - 4 КРЪГ

10 август 2017 г. (четвъртък), 20:30 часа
Литекс - Созопол 2:1
1:0 Тонислав Йорданов (24), 2:0 Станимир Баев (44-автогол), 2:1 Джейхан Зайденов (46)

12 август 2017 г. (събота), 18:00 часа
Струмска слава (Радомир) - Марица (Пловдив) 3:6
0:1 Джунейт Яшар (7), 0:2 Георги Георгиев (9), 1:2 Кристиан Тасев (12), 2:2 Кристиан Тасев (36), 3:2 Ивайло Стоянов (55-дузпа), 3:3 Джунейт Яшар (60-дузпа), 3:4 Рангел Игнатов (61-дузпа), 3:5 Рангел Игнатов (90), 3:6 Джунейт Яшар (90+2)

Локомотив (София) - Монтана 1:0
1:0 Виячки (66)

Нефтохимик - Оборище (Панагюрище) 0:2
0:1 Карлос Арберто (43), 0:2 Петър Тончев (87-дузпа)

Черноморец (Балчик) - Ботев (Враца) 0:1
0:1 Емил Стоев (37)

Поморие - Ботев (Гълъбово) 0:0

13 август 2017 г. (неделя), 18:00 часа
Несебър - Лудогорец II 3:1
0:1 Toмас Цвятков (33), 1:1 Венцислав Керчев (48-автогол), 2:1 Николай Костов (55-дузпа), 3:1 Николай Костов (77)

14 август 2017 г. (понеделник), 18:00 часа