Дубълът на Лудогорец допусна загуба във Втора лига. В мач от 19-ия кръг на първенството тимът на Галин Иванов отстъпи с 0:1 при гостуването си на Черноморец (Балчик). Единственото попадение в мача вкара Валентин Йосков в 83-ата минута.

Срещата предложи повече борба и единоборства, отколкото чисто футболни достойнства. Играта бе равностойна, с малко положения пред двете врати.

Със сериозен пропуск за "орлите" се отличи Дейвид Рибейро. Бразилецът бе изведен сам срещу вратаря на домакините в 12-ата минута, но не успя да се разпише.

Черноморец успя да реализира гол в 83-ата минута, като Даниел Наумов отби удар на техен състезател, но при добавката Валентин Йосков не сбърка.

Победата изкачи тима от Балчик до 7-о място с 26 точки. Вторият отбор на Лудогорец е 13-и с 19 точки.

ВТОРА ЛИГА - 19 КРЪГ

2 март 2019 г. (събота), 15:30 часа
Локомотив (София) - Добруджа (Добрич) 2:0
1:0 Александър Александров (69-дузпа), 2:0 Александър Александров (90+1)

Несебър - Поморие 1:1
0:1 Георги Петков (21), 1:1 Реджеб Халил (66)

Пирин (Благоевград) - Арда (Кърджали) 0:0

Литекс - Ботев (Гълъбово) 2:0
1:0 Иван Митрев (17), 2:0 Кристиян Тафраджийски (75)

Струмска слава (Радомир) - Кариана (Ерден) 3:1
1:0 Максим Кос (14), 2:0 Борислав Николов (71), 3:0 Хуан Давид Алсате (82), 3:1 Николай Дичев (90+2)

4 март 2019 г. (понеделник), 15:00 часа
Локомотив (Горна Оряховица) - Царско село 0:1
0:1 Антонио Георгиев (36)

4 март 2019 г. (понеделник), 15:30 часа
Черноморец (Балчик) - Лудогорец II 1:0

4 март 2019 г. (понеделник), 17:30 часа
Монтана - ЦСКА 1948 2:2