Юношите на ЦСКА допуснаха обрат и загубиха като домакини на Лудогорец с 1:2 в среща от третия кръг на Елитната юношеска група до 17 години. Срещата се игра на един от терените в СПА комплекс „Царско село“.

„Червените” поведоха с гол на капитана си Адриян Димитров, който се разписа в 23-ата минута. Лудогорец изравни в 43-ата минута чрез Тони Иванов. Пълният обрат стана факт седем минути по-късно, когато Еге Реват донесе успеха на гостите от Разград. След шут на голмайстора Тони Иванов пък топката срещна гредата.

След успеха си воденият от Юри Васев и Ангел Караиванов вече имат 7 точки в актива си, а в следващия кръг приема Септември.

ЦСКА (17) – Лудогорец (17) 1:2

1:0 Адриан Димитров (23), 1:1 Тони Иванов (43), 1:2 Еге Реват (50)

ЦСКА: Борис Груев, Асен Георгиев, Никола Борисов, Ангел Дойчинов, Милен Манчев, Ясен Георгиев (Даниел Йорданов), Божидар Чуканов (Жулиан Манолов), Радослав Илиев (Радослав Живков), Андриян Димитров-капитан, Мартин Ачков (Иван Тушев), Георги Горанов