Юношите на Лудогорец набор`95 записаха категорична победа с 8:0 над Дунав (Русе) за първенството на Зона Варна. Мачът беше изтеглен от 14-ия кръг. Момчетата на треньора Росен Маринов тотално надиграха съперника и заслужено се поздравиха с изразителната победа.

С хеттрик се отчете Анжело Алберт. Два гола заби Бейджан Хюсеинов, а по веднъж се разписаха Любомир Христов, Геро Писков, Ферихан Метин.

Лудогорец дори можеше да спечели с двуцифрен резултат, но редица пропуски преди почивката лишиха талантите на разградския клуб от тази възможност.

"Доволен съм. Особено от първото полувреме. Момчетата изпълниха всичко перфектно. Резултатът го потвърждава", коментира треньорът Росен Маринов.

След този успех Лудогорец остава на второ място в класирането. Същият отбор ще участва на турнира "Юлиян Манзаров" в Свищов от 14 до 19 април.