ВИЖТЕ СТРАНИЦАТА НИ БУКМЕЙКЪР ТУК!

Пролетта в родния футбол се открива със срещата между Лудогорец и ЦСКА 1948 за Суперкупата на България. Мачът за трофея е от 15:00 часа на стадион "Ивайло" във Велико Търново.

Двата тима се срещнаха през май на "Васил Левски" във финала за Купата на България, спечелен от "орлите" с 3:1. Четири дни по-късно играха и за първенство - 2:2, след което срещата им от новия шампионат (от осмия кръг) беше отложена заради евроучастието им.

При победа днес Лудогорец ще завоюва трети требъл в историята си след тези през сезоните 2011/2012 и 2013/2014. ЦСКА 1948 пък преследва първо отличие, след като пропусна шанса да го спечели във финала през май.

Топ Коефициенти Всеки Ден за Всички Мачове!

Двубоят се явява генерална репетиция за Лудогорец преди гостуването на Сервет. Първият плейоф за класиране на осминафиналите на Лигата на конференциите е на 15 февруари (четвъртък) от 22:00 часа. Георги Дерменджиев днес най-вероятно ще заложи на играчите, които смята да пусне титуляри и в Швейцария.

Атаката се очаква да поведе Квадво Дуа, подпомаган от Бернард Текпетей, Тодор Неделев и Кайо Видал.

За ЦСКА 1948 ще нападат Ивайло Чочев, Антонио Вутов, Педриньо, Бирсент Карагарен и Радослав Кирилов.

Двубоят ще бъде ръководен от обявения за рефер №1 за 2023 година Георги Кабаков. Помощници ще му бъдат Диян Вълков и Мартин Маргаритов. За четвърти съдия е определен Георги Гинчев. ВАР рефер е Радослав Гидженов, а асистент ВАР рефер е Владимир Вълков.