Австрийски съдия ще ръководи ЦСКА - Зоря (Луганск) от група "С" на Лигата на конференциите. Мануел Шютенгрубер е свирил два пъти на Лудогорец в Европа – веднъж през 2017 година срещу Жалгирис в Литва и през 2018-а срещу унгарския МОЛ Види.

Winbet - истинската тръпка от победата! (18+)

Втория път реферът ощети разградчани, когато изгони незаслужено Мисиджан още през първото полувреме на мача в Будапеща, загубен с 0:1. Тогава на няколко пъти австриецът се прочу с неадекватни реакции и отсъждания, на които и унгарската публика се зачуди.

Шютенгрубер е ръководил и двубоя на националите в Лигата на нациите с Ейре (1:1), игран на 3 септември 2020 година.

В четвъртък на националния стадион „Васил Левски“ това ще бъде първи мач за австрийския съдия през сезона в евротурнирите.