Лудогорец записа дванадесета поредна победа в първенството на Елитната юношеска група до 17 години. Момчетата на Юри Васев и Ангел Караиванов спечелиха с 1:0 срещу Ботев (Пловдив) и оглавиха класирането с 41 точки. Втори с 40 е Левски, следват Литекс (39), Славия (38) и др.

Мартин Милков отбеляза единственото попадение в 39-ата минута. Той се възползва от отличен пас на Тони Иванов и отблизо изпрати топката в мрежата.

През второто полувреме талантите на Лудогорец изпуснаха още няколко чисти положения, докато Ботев нито веднъж не затрудни сериозно Атанасов.

В следващия кръг юношите на клуба от Разград гостуват на Спартак (Пловдив) в събота (5 март) от 11:00 часа.

Съставът на Лудогорец срещу Ботев: Атанасов, Славов, Николов, Караниколов, Илиев, Юруков, Дост, Иванов, Петров, Милков, Реват (Димитров, Иванов, Ковачев)