За първи път в историята си на участието си в евротурнирите тимът на Лудогорец не тренира на терена, на който ще играе мач. "Орлите" само се разходиха на "Групама Арена" 24 часа преди гостуването на Ференцварош.

Те проведоха тренировъчно занимание сутринта на "Христо Ботев" в Пловдив.

Както е известно, Лудогорец спечели първата среща в Разград с 2:1 с голове на Квадво Дуа и Сон. 

Реваншът в Будапеща е утре, 26 февруари, от 19:45 часа.