ВИЖТЕ СТРАНИЦАТА НИ БУКМЕЙКЪР ТУК!

Прогнозите на Рени Камберова и Дичо за резултата от мача в играта Букмейкър БЛИЦ - ТУК!

Лудогорец победи Локомотив (София) с 6:0 в среща от 25-ия кръг на efbet Лига.

Домакините стартираха ударно и след минута и половина вече водеха с 1:0 след попадение на Квадво Дуа, възползвал се от грешка на отбраната на гостите.

Бърнард Текпетей можеше да удвои аванса на "зелените", но ударът му срещна гредата.

Лудогорец поведе с 2:0 в 38-ата минута, след като Ивайло Чочев вкара първото си попадение за тима с прехвърлящ удар в първия си мач като титуляр за "орлите".

Минути преди края Квадво Дуа намери Бърнард Текпетей на границата на наказателното поле и той разстреля Любенов за 3:0.

200 лв. Начален Бонус Спорт от efbet!

Минути след почивката Лудогорец получи дузпа за нарушение на вратаря Александър Любенов срещу Квадво Дуа. Стражът отнесе удар в главата, глътна си езика и за кратко изпадна в безсъзнание, но бе свестен от медицинските екипи на двата тима, след което бе откаран в болница.

Пострадалият Любенов бе заменен от Жарко Истатков, а Квадво Дуа се разписа от дузпа за 4:0.

Само няколко минути след това резултатът стана 5:0. Фон Витри центрира, Якуб Пьотровски отклони с глава, а Руан Крус се разписа от въздуха.

Минути преди края Аслак Фон Витри оформи крайното 6:0 с техничен удар по тревата.

Успехът позволи на Лудогорец да се откъсне на три точки от втория Черно море, като ина и мач по-малко. Локомотив (София) е на 12-а позиция с 25 точки.

ЛУДОГОРЕЦ - ЛОКОМОТИВ (СОФИЯ) 6:0
1:0 Квадво Дуа (2'), 2:0 Ивайло Чочев (38'), 3:0 Бърнард Текпетей (43'), 4:0 Квадво Дуа (54' дузпа), 5:0 Руан Крус (57'), 6:0 Аслак Фон Витри (89')

По-важното от мача по минути:

1' Начало на срещата.
2'  ГООООЛ! Квадво Дуа се възползва от грешка в отбраната на Локо (София) и се разписа със силен удар!
19'  ГРЕДА за Лудогорец! Бърнард Текпетей стреля силно, но ударът му срещна гредата.
38'  ГООООЛ за Лудогорец! Ивайло Чочев бе изведен срещу вратаря на Локо (София) и го преодоля с техничен прехвърлящ удар.
43'  ГООООЛ за Лудогорец! Квадво Дуа намери Бърнард Текпетей на границата на наказателното поле и той разстреля Любенов.
45+1' Край на първото полувреме.

46' Начало на втората част.
47'  ДУЗПА за Лудогорец! Александър Любенов препъна откъсналия се срещу него Квадво Дуа и получи тежък удар в главата. Вратарят за кратко загуби съзнание, глътна си езика и от главата му потече кръв, но след намесата на медицинските щабове на двата тима бе свестен.
52'  ГОООООЛ за Лудогорец! Квадво Дуа се разписа от бялата точка.
57'  ГОООООЛ за Лудогорец! Руан Крус се разписа от въздуха, завършвайки комбинация межди Фон Витри и Пьотровски.
89'  ГОООООЛ за Лудогорец! Аслак Фон Витри успя да се разпише за 6:0 с техничен удар по земя.
90+2' Край на мача!

Лудогорец ЛУДОГОРЕЦ: 1. Серджио Падт, 4. Диниш Алмейда, 6. Якуб Пьотровски (К) (63'  30. Педро Нареси), 7. Рик Джонатан (63'  77. Кайо Видал), 9. Квадво Дуа , 16. Аслак Фон Витри , 17. Сон (63'  14. Дени Групер), 18. Ивайло Чочев , 26. Ноа Сонко Сундберг (71'  5. Георги Терзиев), 37. Бърнард Текпетей  (71'  21. Рай Насименто), 99. Руан Крус
Резерви: 12. Симон Слуга, 5. Георги Терзиев, 8. Клод Гонсалвеш, 10. Матиас Тисера, 14. Дени Групер, 21. Рай Насименто, 30. Педро Нареси, 77. Кайо Видал, 90. Спас Делев
Старши треньор: Георги Дерменджиев

Локомотив София ЛОКО (СОФИЯ): 24. Александър Любенов (К) (52'  88. Жарко Истатков), 12. Бруно Франко, 93. Стефан Ламбезе, 31. Красимир Станоев, 4. Диме Димов, 20. Диого Тешейра , 2. Гонсало Кардосо , 21. Антони Иванов (86'  7. Кевин Маи), 13. Селсо Рапосо  (62'  15. Лука Иванов), 98. Стив Траоре (61'  9. Калоян Кръстев), 11. Карлос Франса
Резерви: 88. Жарко Истатков, 9. Калоян Кръстев, 15. Лука Иванов, 8. Бойчо Величков, 77. Ерик Манолков, 5. Даниел Ками, 14. Михаел Чиликов, 7. Кевин Маи, 27. Стилян Ванков
Старши треньор: Данило Дончич

Съдия: Георги Давидов
Стадион: "Хювефарма Арена", Разград
Легенда:  - гол,  - автогол,  - жълт картон,  - втори жълт картон,  - червен картон,  - смяна,  - опасно положение,  - контузия,  - преглеждане на ситуация с ВАР