Лудогорец стана есенен първенец в Елитната юношеска група до 17 години. Талантите, водени от треньора Атанас Димов се наложиха с 2:0 над Видима-Раковски в мач от 15-ия кръг и увеличиха преднината си на върха на 7 точки пред Литекс и "Левски". Разградчани имат 37 точки, а "оранжевите" и "сините" са с по 30. Четвърти е "Ботев" (Пловдив) с 29 точки.

Юношите на Лудогорец показват много добър футбол под ръководството на бургаския си треньор, но днес не дадоха най-доброто от себе си срещу аутсайдера Видима-Раковски и победиха само с 2:0. Отделно гостите от Севлиево пропуснаха и дузпа.

ЦСКА и Литекс пък завършиха 0:0, като "оранжевите" останаха с десет души още в 20-ата минута, но все пак успяха да измъкнат точка от гостуването на "червените", които са на 6-ата позиция с 25 точки.

"Ботев" (Пловдив) пък се издъни при гостуването си на последния Монтана и се добра само до 1:1.