Царско село и Кариана (Ерден) завършиха 2:2 в приятелски мач, състоял се на стадиона на елитния тим. Домакините бяха водени от Любослав Пенев, който преодоля коронавируса. Християн Чипев и Емануил Манев вкараха за неговия тим, а за гостите Евгени Игнатов и Жустино Мендеш.

В проверката се включиха всички футболисти, които излязоха от карантина и дадоха два последователни отрицателни PCR теста за COVID-19.

В 24-ата минута момчетата на Веселин Великов поведоха в резултата, когато Евгени Игнатов се разписаа.

В 51-ата минута Царско село изравни. Борис Галчев подаде към Антонио Георгиев, който центрира остро и Християн Чипев отбеляза.

В 58-ата минута домакините стигнаха до пълен обрат. Мирослав Будинов подаде към Емануил Манев, който успя да вкара за 2:1.

Гостите отново разчитаха на контраатаки и при една такава Жустинио Мендеш беше точен за 2:2, след като Михаил Иванов му даде прекрасен пас.
ЦАРСКО СЕЛО – КАРИАНА 2:2
0:1 Евгени Игнатов 24, 1:1 Християн Чипев 51, 2:1 Емануил Манев 58, 2:2 Жустинио Мендеш 78