Младежкият национален отбор на България ще изиграе последната си евроквалификация тази вечер. "Лъвовете" на Михаил Мадански гостуват на Люксембург, а победа ще им гарантира крайната трета позиция в Група 10. Холандия вече си осигури първото място и участие в плейофите за Евро 2013, а Шотландия има шансове да последва "лалетата" при триумф над Австрия навън.

18-те играчи, които Михаил Мадански взе в групата за двубоя във Великото Херцогство, тренираха на пълни обороти няколко часа след пристигането си в страната вчера. Мачът с Люксембург ще се играе на "Щад ам Дайх" в Етелбрюк - град в североизточната част на страната, намиращ се на 45 минути път от столицата.

Националите ще направят още една лека тренировка в близост до хотела си в столицата Люксембург, преди в 17:00 часа българско време да се отправят към стадиона. Началото на срещата е в 19:30, а главен съдия е датчанинът Михаел Тикгорд.