ВИЖТЕ СТРАНИЦАТА НИ БУКМЕЙКЪР ТУК!

Литекс взе ценни три точки в борбата за оставане във Втора лига. "Оранжевите", водени от легендарния Люпко Петрович, спечелиха домакинството си на Беласица с 1:0 и се откъснаха на 5 точки от опасната зона.

Илиян Капитанов отбеляза единственото попадение в мача в Ловеч - в 44-ата минута. Играчите на Литекс надиграха "комитите" и заслужено стигнаха до победата днес.

WINBET – Ранно изплащане, Бонус Колонка и още много изненади в Спорт! (18+)

Литекс продължи добрата си серия и вече четвърти пореден шампионатен мач не познава вкуса на загубата - две победи и две равенства. "Oранжевите" се изкачиха на 11-ото място с 36 точки, а Беласица е седми с 41.

Така Люпко Петрович е на път да изпълни поставената цел - Литекс да не изпадне от Втора лига. Бившият треньор на Левски и ЦСКА ще навърши 76 години на 15 май.