Загоряло за нежни ласки балканско магаре прекрати към средата на второто полувреме приятелския двубой между Стара слава (Старо селище) и Галатасарай (Малко Йонково) вчера. Под бурните аплодисменти на публиката и свенливите погледи на женската част край поляната, арбитърът се принуди да надуе свирката доста преди края на мача. Едва ли някой от кибиците покрай терена е предполагал, че кротко пасящите зад едната от двете врати животинчета ще се решат на действие, което ще се коментира с години из този край.

При резултат 2:1 за домакините загорелият мъжкар подгонил дружката си, която потърсила спасение в центъра на игрището. Опитът й се оказал неуспешен и за секунди животинчетата били вплетени в срамна поза. Дюдюканията и ръкоплясканията не дали никакъв ефект. Единият от страничните съдии, в стремежа си да ги разтърве, дори започнал да налага мъжкото достойнство на магарето с дръжката на байрака, което обаче, също не дало ефект. След като вплетената двойка подгонила и тъч рефера, главният съдия се принудил да свири край на мача.