Младежкият отбор на Берое постигна нова победа в дублиращата група след като се наложи над Хасково с 2:0 в мач от 17-ия кръг. Момчетата на Иван Гаджев имаха пълно превъзходство на терена и пропуснаха да разгромят противника още по-убедително. Резултатът бе открит от Георги Динков в 19-ата минута, а македонецът Стефан Спировски добави попадение в 30-ата. Гостите не успяха да застрашат вратата на Михаил Михайлов нито веднъж.

В последната минута Спировски стреля от над 30 метра, но топката облиза горната греда на вратата на Емил Данчев и по този начин резултатът остана непроменен - 2:0.

Берое U21 вече има в актива си 26 точки и остава на третото място. Толкова има и „Ботев“ (Пловдив), но старозагорци са с по-добър актив в преките двубои. В следващия кръг беройци гостуват на Лудогорец (Разград). Двубоят е насрочен за 7 декември от 14 часа. Дубълът на Хасково е с 20 точки в актива.