Марек победи с 1:0 Места в Хаджидимово в мач от 16-тия кръг на Югозападната “В” група. Единственото попадение падна още във 2-ата минута. Бившият играч на „Левски” и Берое Тодор Христов подаде към Иван Янчев, който реализира за крайния успех. Вратарят Иван Симеонов се контузи при опита си за реакция и бе сменен принудително. До края на първото полувреме на два пъти Борислав Николов пробва отдалеч рефлекса на резервния вратар Павел Павлов. Места опита натиск, като на два пъти Димитър Парасков бе близо до гола. Две минути след подновяването на играта Парасков уцели гредата, а в последвалото меле съдията Димитър Буров не даде дузпа, за каквато претендираха домакините. След победата Марек продължава да е на първо място в групата с 38 точки, следван от Витоша Бистрица с 36, Сливнишки герой с 35, Пирин Благоевград с 32 и други.

МЕСТА: Симеонов (10-Павлов), Летиф, Крушовски (80-Шишков), Коджебашев, Тафров, Ряхов, Шиндов, Малев, Моллов, Сабахлъков (49-Метушев), Парасков

МАРЕК: Белчев, Светослав Георгиев (80-Йорданов), Виячки, Томов, Пашкулев, Генов, Николов (55-Спасов), Янчев, Тодор Христов, Габеров, Димитър Георгиев (62-А. Васев).