Марин Петков коментира равенството 2:2 с Молдова в Кишинев.

"Първо малшанс и докъде индивидуални грешки, липса на концентрация. Не можахме да задържим топката малко повече  в тяхната половина и да не допускаме толкова лесни ситуации.

Краят на сезона само че за някои има Световно първенство. Ние играем контроли. Нямаме право да използваме това клише", заяви Петков.