Марселиньо започва титуляр и в контролата срещу Македония в Скопие. Двубоят е от 20:00 часа и БЛИЦ ще ви предостави възможност да го гледате директно с картина.

Натурализираният бразилец, който донесе победата над Португалия с 1:0 след попадение в дебютния си мач, стартира от първата минута и тази вечер. Марселиньо, Ивелин Попов и Михаил Александров отново ще подпомагат централния нападател Димитър Рангелов, както беше и при гостуването в Лейрия.

Селекционерът Ивайло Петев очаквано дава почивка на героя от мача в Португалия Владислав Стоянов, а българската врата в Скопие ще пази Божидар Митрев. Централният защитник Александър Александров е заменен от Георги Терзиев. Както вече стана ясно, Живко Миланов отпадна от групата, тъй като е болен. Крайни защитници днес ще бъдат съотборниците в Касъмпаша Страхил Попов и Васил Божиков. Терзиев ще си партнира в центъра на отбраната с Бодуров.

Двойката опорни полузащитници ще бъде същата от победата в Португалия - капитанът Светослав Дяков и Ивайло Чочев.

Македония: Столе Димитриевски, Стефан Ристовски, Леонард Жута, Кире Ристевски, Ванче Шиков, Никола Глигоров, Остоя Степановски,  Иван Тричковски, Горан Пандев, Агим Ибрахими, Асис Янович
Селекционер: Игор Ангеловски

Bulgaria
България: 1.Божидар Митрев, 2.Страхил Попов, 4.Георги Терзиев, 5.Николай Бодуров, 15.Васил Божиков, 21.Светослав Дяков (к), 18.Ивайло Чочев, 7.Михаил Александров, 11.Марселиньо, 10.Ивелин Попов, 8.Димитър Рангелов
Селекционер: Ивайло Петев