ВИЖТЕ СТРАНИЦАТА НИ БУКМЕЙКЪР ТУК!

Масово сбиване между футболистите на Ботев Враца и Цървена звезда (Белград) прекрати проверка между двата тима в Кипър.

Старши треньорът на Цървена звезда Владан Милоевич накара футболистите да напуснат терена. Опитите на главния съдия и наставникът на Ботев Враца – Христо Янев да го разубедят останаха без успех и спарингът бе прекратен.

WINBET – завишени коефициенти за топ спортни събития (18+)

Шериф Ндиайе даде аванс на „звездашите“ още в 8-ата минута, след като наказа груба грешка на вратаря Федерико Бариос. Диого Барбоса изравни за Ботев в 37-ата минута, като се разписа с удар по земята от границата на наказателното поле. В 43-ата минута Ндиайе даде нов аванс на Цървена звезда.

В 67-ата минута при резултат 2:1 в полза на сърбите се стигна до неприятен инцидент между Диого Барбоса от българския състав и Урош Спаич.

В рамките на секунди двамата си размениха остри влизания, като нервите на Барбоса не издържаха и той се нахвърли върху Спаич. При последвалото меле се включиха играчи и от двата отбора.