Съдийската бригада на двубоя ЦСКА - Черно море (0:3) от Елитната юношеска група до 17 години си навлече гнева на... майките на играчите в червено.

Главният арбитър Петър Доровски и асистентите му Димитър Добромиров и Драгомир Милев бяха принудени цял мач да изтърпят подвикванията на ядосаните жени край терена. Десетината майки, дошли да гледат срещата в комплекс "Царско село", не спряха да репликират и обиждат реферите.

Тяхното поведение се пренесе и на терена през второто полувреме. Логично съдията Доровски показа доста жълти картони, а накрая тимът на ЦСКА остана и с 10 души, пише bgreferee.org. Началото на мача пък закъсня с 8 минути, тъй като мрежата на една от вратите не беше закачена добре за горната греда. Положението спасиха бившите вратари Антон Генадиев-Баджо и Асен Александров-Сенко, които сега работят в школата на ЦСКА.

За по-малко от 10 минути двамата намериха начин да оправят проблема и заслужиха поздравленията на играчи и съдии. /БЛИЦ