Миньор Перник победи Струмска слава (Радомир) с 2:1 в мач от 11 кръг на Югозападната "В" група. Домакините се върнаха на победния път, след като в предишните два мача записаха загуба и равен. Два гола за успеха на перничани реализира Даниел Стефанов, а за гостите от съседен Радомир се разписа Ерик Иванов. В 44-ата минута Стефанов бе изведен от Райчев и с лекота откри резултата. През втората част и двата отбора започнаха доста активно. В 55-ата минута Ерик Иванов изравни след точно изпълнен пряк свободен удар. В 59-ата минута дойде един от най-спорните моменти в двубоя. Даниел Стефанов бе повален в наказателното поле, но реферът Гарабедов даде авантаж заради намиращия се на не толкова добра позиция Мирослав Тодоров. В 72-ата минута след корнер Софрониев свали с глава в наказателното поле и Стефанов отблизо оформи крайното 2:1./БЛИЦ