Миньор победи втородивизионния полски Катовице с 2:1 в последната си контролна среща в Турция. И двата гола за българския тим отбеляза Румен Рангелов. В 5-ата минута той бе изведен сам срещу вратаря и откри резултата. Второто попадение на Рангелов падна в 42-ата минута, когато от вратарското поле той не остави шансове на противниковия страж. Двете асистенциии бяха на Явор Въндев.

Ръководството на клуба е доволно от представянето на новите - Самир Аясс, Борислав Стойчев, Фарес Брахими и Явор Въндев. Тимът бе без своя треньор Стойчо Стоев, който се върна по-рано в България, след като получи контузия на тренировка.

Съставът на Миньор: Банков, Марков, Златков, Стойчев, Христозов, Траянов, Аясс, Петров, Янкович, Въндев, Рангелов (Илиян Илиев, Т. Павлов, Фарес Брахими, Оклещек, Иво Стоянов, Милен Василев).