МИНЬОР - СЛАВИЯ 2:5
0:1 Петър Димитров (10), 0:2 Петър Димитров (18), 0:3 Живко Желев (34), 0:4 Антонио Ливраменто (48), 0:5 Здравко Лазаров (61), 1:5 Петър Петров (65), 2:5 Димитър Ялъмов (70)

Двубоят по минути с БЛИЦ
Начало на мача.
10 - topka.jpg ГОЛ! Славия повежда - 0:1! Здравко Лазаров прескочи топката при изпълнение на фаул на 20-ина метра от вратата на домакините, а Петър Димитров с много прецизно изпълнен удар я изпрати неспасяемо в долния десен ъгъл на Николай Банков.
15 - jalt.jpg Първи жълт картон в мача, получава го Димо Атанасов за нарушение срещу Йордан Йорданов.
18 - topka.jpg ГОЛ! Гостите удвояват преднината си - 0:2! Отново Петър Димитров се разписва. Павле Попара напредна към вратата на Миньор, преодоля двама от домакините, след което изведе Здравко Лазаров отляво, той центрира, а пред Банков непокритият Петър Димитров засече с глава и реализира.
22 - Мирослав Антонов се озова на отлична позиция за гол, но Банков се намеси с вещина и спаси.
34 - topka.jpg ГОЛ! Трето попадение за Славия - 0:3! Павле Попара центрира отляво към включилия се в атака защитник Живко Желев, който се извиси и реализира с глава.
40 - Белгиецът Джиби пропуска да вкара за Миньор. Нападателят на домакините беше изведен сам срещу Георги Петков, но вместо да отбележи, прати топката над напречната греда.
45 - Добавеното време е 1 минута.
45+1 - Край на първото полувреме.

46 - Треньорът на Славия Велислав Вуцов извършва всичките си смени още на почивката.
46 - smqna.jpg Авторът на третия гол Желев Желев няма да играе през втората част, на мястото му влиза Янко Сандански.
46 - smqna.jpg Тодор Янчев е заменен от Николай Дюлгеров, който е бивш футболист на Миньор.
46 - smqna.jpg Антонио Ливраменто влиза на мястото на игралия преди почивката млад нападател Радослав Василев.
48 - topka.jpg ГОЛ! Четвърто попадение за Славия - 0:4! Ливраменто бележи след по-малко от 3 минути на терена. Петър Димитров напредна към вратата на Миньор, бранителите не успяха да го спрат, той пусна топката в коридор към Антонио Ливраменто, който реализира, останал сам срещу Николай Банков.
54 - Треньорът на Миньор Николай Тодоров също извършва накуп и трите си смени.
54 - smqna.jpg Йордан Йорданов, Виктор Софрониев и Стоян Стефанов напускат терена, в игра се появяват Ахмед Хикмет, Ивайло Стоянов и Салас Окечукво.
58 - 4erven.jpgЧЕРВЕН КАРТОН! Георги Петков е изгонен и Славия остава без вратар, тъй като Вуцов извърши трите си смени още в началото на второто полувреме. Опитният вратар сбърка един пас, топката попадна в Ахмед Хикмет, който се опита да го прехвърли и Петков игра с ръка извън наказателното поле, заради което бе изгонен от съдията Ивайло Стоянов.
59 - Георги Петков връчва вратарските ръкавици на новото попълнение Мирослав Антонов.
61 - topka.jpg ГОЛ! Пети гол за Славия - 0:5! Въпреки оставането с 10 човека, "белите" отново бележат. Нападателят-вратар Мирослав Антонов улови топката след удар към него, изрита я силно към Здравко Лазаров, Електричката спринтира отляво, влезе в пеналта, озова се сам срещу Банков, стреля, кълбото се отби в лявата греда и влетя в мрежата на Миньор.
65 - topka.jpg ГОЛ! Чудо, Миньор вкара - 1:5! Петър Петров и Салас Окечукво се озоваха сами срещу Янко Сандански, преодоляха го, след което Петров без проблем наказа Мирослав Антонов.
70 - topka.jpg Втори гол за Миньор - 2:5! Петър Петров центрира от фаул, Димитър Ялъмов засече с глава и на Мирослав Антонов му се наложи отново да вади топката от мрежата си.
77 - 4erven.jpg ЧЕРВЕН КАРТОН! Домакините също остават с 10 човека. Камен Хаджиев е изгонен за втори жълт картон.
81 - Спасяване на Мирослав Антонов. Салас Окечукво получи пас отляво от Томислав Павлов, навлезе сам в пеналта срещу нападателя-вратар на Славия, опита да го излъже, но Антонов се намеси решително и спаси, ритайки топката напред.
88 - Томислав Павлов нанася удар от повече от 20 метра, топката рикошира във Виктор Генев, след което Мирослав Антонов с вещина улови.
90 - Добавеното време е 5 минути.
90+2 - 4erven.jpg ЧЕРВЕН КАРТОН! Славия остава с 9 човека. Виктор Генев фаулира Петър Петров, който се откъсваше сам срещу Антонов, за което Ивайло Стоянов моментално показа червен картон на защитника на гостите.
90+5 - Край на мача. Славия разби Миньор с 5:2.

МИНЬОР:
1.Николай Банков, 2.Виктор Райчев, 6.Камен Хаджиев, 24.Димитър Ялъмов, 20.Давид Стоянов, 17.Виктор Софрониев (54-13.Ивайло Стоянов), 19.Петър Петров, 25.Стоян Стефанов (54-15.Салас Окечукво), 8.Йордан Йорданов (54-5.Ахмед Хикмет), 10.Томислав Павлов, 78.Якасонго Джиби
Резерви: 22.Боян Пейков, 5.Ахмед Хикмет, 11.Марио Димитров, 13.Ивайло Стоянов, 14.Ивайло Цветков, 89.Стефан Станчев, 15.Салас Окечукву
Треньор: Николай Тодоров

СЛАВИЯ: 1.Георги Петков, 18.Филип Филипов, 3.Живко Желев (46-14.Янко Сандански), 22.Виктор Генев, 17.Димо Атанасов, 5.Тодор Янчев (46-26.Николай Дюлгеров), 10.Павле Попара, 77.Здравко Лазаров, 88.Петър Димитров, 19.Мирослав Антонов, 11.Радослав Василев (46-35.Антонио Ливраменто)
Резерви: 31.Стефано Кунчев, 20.Радослав Димитров, 26.Николай Дюлгеров, 6.Даниел Златков, 14.Янко Сандански, 35.Антонио Ливраменто, 33.Галин Иванов
Треньор: Велислав Вуцов