Нападателят на ЦСКА Мишел Платини е с травма, получена в мача с Черно море. Поради тази причина той тренира днес на облекчен режим. След направения медицински преглед обаче се оказа, че няма нищо сериозно и бразилецът ще може да се възстанови до четвъртък.
"Става въпрос за разтежение. Няма как да гарантираме на 100 процента, но е почти сигурно, че Мишел ще е та линия за 3 декември", заявиха от ЦСКА.
Тогава “червените” играят с Фулъм в Лондон предпоследния си мач от групите на Лига Европа. “Армейците” тръгват за британската столица в четвъртък. Както е известно, на двубоя с Фулъм в София Мишел Платини вкара страхотен гол, с който ЦСКА поведе в резултата. По-късно обаче британците изравниха за крайното 1:1.