Черно море победи с 3:0 Локомотив (Пд) в среща от 17-ия кръг на Младежката футболна група до 21 г. Въпреки тежкия и разкален терен на стадиона под Аспаруховия мост и силния снеговалеж в морската столица варненци взеха инициативата още от самото начало, като пропуснаха няколко изгодни положения за гол.

Логичното се случи в 35-ата минута, когато Кристиян Пешков откри резултата, като засече с глава центриране на Николай Минков. Малко преди почивката пък Илиян Неделчев покачи на 2:0. Отново той в 75-ата минута оформи крайния резултат след груба грешка на вратаря на гостите.

Пред клубния сайт Тодор Каменов сподели, че е доволен от показаното на тежкия терен и се надява момчетата да продължат успешната серия в последните два мача от есенния полусезон. След този успех моряците разделят 5-ото място с "Левски" и Славия. В следващия кръг на 8 декември от 14 часа варненци гостуват на "сините".